Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Rejestracja


W celu korzystania z portalu należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

PAKIETY:
długość trwania abonamentu 12 miesięcy 12 miesięcy 3 miesiące
CENA:

* promocja do 31.07.2013 r.

   
Adres e-mail - niezbędny w celu zalogowania.
Proszę wpisać swoje indywidualne hasło.
Proszę wpisać nr kuponu rabatowego.
Przez założenie konta użytkownika na portalu prawosocjalne.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych, a także na umieszczenie ich w bazie danych portalu prawosocjalne.pl Gaskor Sp.z o.o. z siedzibąwe Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 7, kod pocztowy 53-332, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu w KRS pod numerem 0000337803, NIP 894-298-44-14, kapitał zakładowy: 160 920,00 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. nr 101 poz. 926z 2002 roku z późn. zm.).

Informujemy, iż posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także zwrócenia się z żądaniem usunięcia podanych danych osobowych. Zbierane dane przetwarzane będą wyłącznie w celu świadczenia usług na portalu. Nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom, z wyjątkiem zakresu niezbędnego do prawidłowego świadczenia usług na portalu.

*
Akceptuję regulamin portalu prawosocjalne.pl.

* pola wymagane przy rejestracji
** pola wymagane jedynie dla instytucji
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X