Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Wzory postanowień i decyzji w sprawach dodatku mieszkaniowego

Krzysztof Lupiński|
2011-05-16 12:39:29

W podrozdziale 'Dodatki mieszkaniowe' działu 'Wzory' Portalu Prawosocjalne.pl zostały udostępnione wszystkie wzory i postanowienia w sprawach dodatku mieszkaniowego z najnowszej książki Grażyny Manjury-Niśkiewicz „Dodatki mieszkaniowe w praktyce” wydawnictwa Gaskor.

Wzory można wydrukować bezpośrednio ze strony Portalu lub pobrać w formacie .doc, dzięki czemu możliwe jest ich uzupełnianie i dostosowywanie do konkretnych przypadków.

Bezpośrednio do wzorów można udać się po kliknięciu w link.

Wzory są dostępne dla zarejestrowanych użytkowników, którzy posiadają abonament lub korzystają z jednej z możliwych opcji bezpłatnego dostępu.

 

„Dodatki mieszkaniowe w praktyce” to opracowanie poświęcone procedurze przyznawania dodatków mieszkaniowych powstałe w oparciu o przepisy kodeksu postępowania administracyjnego z uwzględnieniem uregulowań szczególnych, wynikających z ustawy o dodatkach mieszkaniowych i aktów wykonawczych do niej.

Więcej o książce po kliknięciu w link.

Więcej informacji o autorce po kliknięciu w link.Do tego artykułu nie ma jeszcze uwag.

Dodaj uwagę do artykułu

Powrót do poprzedniej strony
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X