Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Strona główna »Kadry pomocy społecznej »Podnoszenie kwalifikacji i sprawy zawodowe » Jak zmieni się status prawny osób zatrudnionych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych na podstawie Karty Nauczyciela?

Jak zmieni się status prawny osób zatrudnionych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych na podstawie Karty Nauczyciela?

Anna Kuszczuk|
2012-10-29 18:47:21

Zgodnie z art. 237 ust. 1 o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej w stosunku do osób zatrudnionych w funkcjonujących już dzisiaj placówkach opiekuńczo-wychowawczych Kartę Nauczyciela stosuje się przez okres 2 lat od dnia wejścia w życie tej ustawy.

Dziękujemy za zainteresowanie publikacjami na prawosocjalne.pl.
W celu pełnego korzystania z portalu zarejestruj się lub zaloguj.
Powrót do poprzedniej strony
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X