Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Strona główna »Kadry pomocy społecznej »Podnoszenie kwalifikacji i sprawy zawodowe » Czy pracownicy placówek opiekuńczo-wychowawczych, którzy w dniu wejścia w życie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej nie spełniali wymagań kwalifikacyjnych, stracą pracę?

Czy pracownicy placówek opiekuńczo-wychowawczych, którzy w dniu wejścia w życie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej nie spełniali wymagań kwalifikacyjnych, stracą pracę?

Anna Kuszczuk|
2012-10-29 18:48:33

Zgodnie z art. 236 ust. 2 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej pracownicy zatrudnieni na podstawie przepisów dotychczasowych w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, którzy nie spełniają wymagań kwalifikacyjnych przewidzianych dla stanowiska zajmowanego przez nich w dniu wejścia w życie niniejszej ustawy, mogą być nadal zatrudniani na tych stanowiskach, nie dłużej jednak niż przez okres 6 lat od dnia wejścia w życie niniejszej ustawy.

Dziękujemy za zainteresowanie publikacjami na prawosocjalne.pl.
W celu pełnego korzystania z portalu zarejestruj się lub zaloguj.
Powrót do poprzedniej strony
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X