Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Strona główna »Kadry pomocy społecznej »Podnoszenie kwalifikacji i sprawy zawodowe » Jak zmieni się status pracowników likwidowanych publicznych ośrodków adopcyjno-opiekuńczych w związku z wejściem w życie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej?

Jak zmieni się status pracowników likwidowanych publicznych ośrodków adopcyjno-opiekuńczych w związku z wejściem w życie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej?

Anna Kuszczuk|
2012-10-29 18:50:03

Przepis art. 244 ust. 2 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej ustanawia zasadę, zgodnie z którą wszyscy pracownicy tych ośrodków stają się pracownikami starostwa powiatowego. Wyjątki od tej zasady są wskazane w art. 244 ust. 3-5 ustawy.

Dziękujemy za zainteresowanie publikacjami na prawosocjalne.pl.
W celu pełnego korzystania z portalu zarejestruj się lub zaloguj.
Powrót do poprzedniej strony
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X