Wpisz swój adres e-mail, a będziesz dostawać "co nowego w prawosocjalne.pl"

Strona główna »Nauka, praktyka, praca »Aktualności » Relacja ze szkoleń z prawosocjalne.pl

Relacja ze szkoleń z prawosocjalne.pl

Redakcja|
2015-04-16 12:55:13

Od początku roku CEdu Sp. z o.o., właściciel portalu prawosocjalne.pl, przeprowadziło kilka wyjazdowych szkoleń z zakresu pomocy społecznej. Pod patronatem portalu prof. nadzw. dr hab. Iwona Sierpowska szkoliła uczestników z tematyki związanej z prawem materialnym: „Prawne aspekty stosowania ustawy o pomocy społecznej w świetle orzecznictwa sądów administracyjnych” lub z prawem procesowym: „Procedury administracyjne w pomocy społecznej”. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z naszych szkoleń!

Od początku roku zespół redakcyjny portalu prawosocjalne.pl organizuje szkolenia wyjazdowe z prof. Iwoną Sierpowską dla ośrodków pomocy społecznej na terenie całego kraju. Gospodarzem szkolenia jest zamawiający usługę szkoleniową OPS. W ostatnich miesiącach mieliśmy przyjemność prowadzić usługi szkoleniowe w Ełku, Lubaniu, Sępólnie Krajeńskim i Kwidzynie. W Lubaniu uczestnicy zdecydowali się na tematykę prawa procesowego, w pozostałych ośrodkach szkoliliśmy z prawa materialnego w oparciu o orzecznictwo sądów administracyjnych.

Każde szkolenie składało się z trzech modułów, z czego ostatni moduł miał charakter otwartego panelu dyskusyjnego z możliwością zadawania pytań przez uczestników. Podczas panelu prof. Iwona Sierpowska odpowiadała i objaśniała problemowe zagadnienia, z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy socjalni podczas stosowania przepisów ustawy o pomocy społecznej.

Po przeprowadzeniu szkoleń każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, zaś instytucje pomocowe odebrały bezpłatne egzemplarze Komentarzy do ustawy o pomocy społecznej autorstwa prof. Stanisława Niteckiego, wliczone w cenę szkolenia.

Od stycznia w naszych szkoleniach wzięło udział ponad 150 uczestników, a wysoką jakość świadczonych przez Cedu Sp. z o.o. i prawosocjalne.pl usług potwierdzają liczne referencje, które otrzymaliśmy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnio przeprowadzonych szkoleń, zapoznania się z referencjami oraz do zamówienia dedykowanego szkolenia na terenie Państwa ośrodka lub gminy! Obecnie każde szkolenie 500 zł taniej!

 

ops

Skontaktuj się z nami w sprawie swojego szkolenia i zapytaj o szczegóły:

TELICON71 332 75 15 lub 71 342 83 64;
EMAILICONbiuro@cedu.pl, bartosz.moch@cedu.pl.

 

 

Zobacz nasze referencje!

 

Galeria zdjęć:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Do tego artykułu nie ma jeszcze uwag.

Dodaj uwagę do artykułu

Powrót do poprzedniej strony
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »
X